Makita Dls714nz
Dubbel accu systeem: het gemak van 18 V, de kracht van 36 V. Continu efficiënt zagen dankzij automatische snelheidscontrole. Zaagt razendsnel en uiterst soepel dankzij nieuwe generatie koolborstelloze motor. De machine past automatisch zijn toerental aan bij zware belasting voor behoud van kracht. Ideale machine voor het nauwkeurig zagen van sierlijsten, plinten, vloerdelen etc. 190 mm zaagblad biedt capaciteit van 300 mm dankzij unieke dubbele telescoopgeleiding. Perfecte machinebalans tijdens zagen door dubbele telescoopgeleiding.
Codice articolo
Makita Dls714nz
Kruis.nl code: 878539
Makita code: DLS714NZ
Kruis.nl code: 878539
Makita code: DLS714NZ
Bestellen
€ 647.82
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 655 x 430 x 445 mm |
| Gewicht | 13 kg |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 88 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 52 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 300 mm |
| Diameter zaagblad | 190 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5700 tpm |
| Kantelbaar L/R | 45 graden |
| Verstek L/R | 5 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 2 x 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
