Makita Dlw140z
Afkortslijpmachine voor het snel haaks of onder verstek afkorten van metaalprofielen met een maximale wanddikte van 1,6 mm. Snel, eenvoudig en gereedschapsloos verwisselen van de doorslijpschijf, beschermkap en verstellen van de verstekgeleider. Hogere veiligheid: voorzien van elektrische motorrem, staat binnen 3 seconden stil. Belastingsindicator die belasting van de motor weergeeft. Aangedreven door 2x 18 V; het gemak en uitwisselbaarheid van 18 V, de kracht van 36 V. Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije machine dankzij koolborstelloze motor. Groot vonkenscherm ter voorkoming van achterwaartse vonkenregen. Materiaalklem met snelspanmogelijkheid met draaibare klemvoet. Robuust stalen chassis.
Codice articolo
Makita Dlw140z
Kruis.nl code: 548270
Makita code: DLW140Z
Kruis.nl code: 548270
Makita code: DLW140Z
Bestellen
€ 389.18
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 537 x 290 x 640 mm |
| Gewicht | 17,8 kg |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 103 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 2 x 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Metaal afkortzaag kenmerken | |
| Onbelast toerental | 3800 tpm |
| Max. schijfdiameter | 355 mm |
| Max. cap. 90° | 127 mm |
| Max. cap. 45° | 106 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Doorslijpsch.355XX25,4 Metaal (1 st), Materiaalklem verticaal.
