Makita Djr187z
Zeer snelle accu reciprozaag. Zaagt rustiger en sneller dankzij het nieuw vormgegeven krukmechanismede. Voorzien van twee instelbare toerentallen afgestemd op hout en metaal. Extra verstevigde aanslag en met snelklem gemakkelijk te verstellen. Makkelijke gereedschapsloze zaagwissel: middels kliksysteem is een (heet) zaagblad met één vingerbeweging te verwisselen. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht. Standaard uitgerust met een draaghaak om de machine gemakkelijk op te hangen.
Codice articolo
Makita Djr187z
Kruis.nl code: 546313
Makita code: DJR187Z
Kruis.nl code: 546313
Makita code: DJR187Z
Bestellen
€ 208.62
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 439 x 83 x 230 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 95 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Zaagslaglengte | 32 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |



