Makita Djr186zk
Degelijke, maar snelle en robuuste accu reciprozaag. Zaagt rustig en zuiver dankzij het nieuwe krukmechanisme. Extra verstevigde aanslag, eenvoudig zonder gereedschap op diepte te verstellen. Zaagt sneller dankzij de vormgeving van het nieuwe krukmechanisme. Makkelijke eenhandszaagwissel: middels kliksysteem en zonder gereedschap. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Codice articolo
Makita Djr186zk
Kruis.nl code: 895002
Makita code: DJR186ZK
Kruis.nl code: 895002
Makita code: DJR186ZK
Bestellen
€ 163.48
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2800 per minuut |
| Zaagslaglengte | 32 mm |
| Max. zagen in hout | 255 mm |
| Max. zagen in staal | 130 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Reciprozaagb 150 met. S922EF, Reciprozaagblad Bi-m 152mm in koffer.
