Makita Djs101zj
Plaatschaar met een capaciteit van 1,0 mm in staal. Kort draaiende machine met een minimale snijradius van 30 mm. Geen vervorming van het materiaal door dubbelzijdig snijsysteem. Zuivere, braamvrije snede. Handzame, lichte accu plaatschaar. Bediening boven- en voorop de machine voor meer controle. Voorzien van heropstartbeveiliging. LED geeft de status van de machine aan.
Codice articolo
Makita Djs101zj
Kruis.nl code: 839266
Makita code: DJS101ZJ
Kruis.nl code: 839266
Makita code: DJS101ZJ
Bestellen
€ 323.30
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 364 x 78 x 118 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Schaar kenmerken | |
| Cap. in staal | 1 mm |
| Cap. in rvs | 1 mm |
| Cap. in aluminium | 2,5 mm |
| Aantal snijbewegingen | 4300 min |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0 mm in Mbox nr2.



