Makita Dst112zj
Praktische machine voor stoffeerders en voor het bevestigen van isolatiemateriaal. Schiet tot 6000 nieten met een volle 3,0 Ah (BL1830) accu. Voorzien van repeerfunctie voor seriewerk. Licht in gewicht en compact van formaat. Uitgerust met mechanisme voor het ongewild afschieten van nieten. Voorzien van ledverlichting voor beter zicht op het werkstuk. Diepte-instelling optioneel verkrijgbaar ter voorkoming van beschading aan het werkstuk.
Codice articolo
Makita Dst112zj
Kruis.nl code: 888686
Makita code: DST112ZJ
Kruis.nl code: 888686
Makita code: DST112ZJ
Bestellen
€ 286.70
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Tacker kenmerken | |
| Breedte nieten | 10 mm |
| Max. lengte nieten | 10 mm |
| Lader capaciteit | 150 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang : Veiligheidsbril, Draaghaak in Mbox.

