Makita Dcs553zj
Voorzien van Automatic torque Drive Technology (ADT): voor kracht behoud past de machine bij zware belasting automatisch zijn toerental aan. Zaagt snel door hoog toerental van 4200 toeren per minuut. Licht in gewicht. Ideaal voor diverse metalen profielen, kabelgoten en zwaluwstaartplaten tot een hoogte van 57,5 mm. Ingebouwde opvang van verspaning, met makkelijk te legen reservoir. Veilige machine voorzien van een elektronische motorrem waardoor het zaagblad snel stilstaat. Koolborstelloze motor zorgt voor meer kracht met minder energieverbruik. Geïntegreerde led verlichting: verlicht het zaagblad en zaaglijn voor beter zicht op het werk. Zool is vervaardigd van RVS voor langere levensduur. Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Codice articolo
Makita Dcs553zj
Kruis.nl code: 527906
Makita code: DCS553ZJ
Kruis.nl code: 527906
Makita code: DCS553ZJ
Bestellen
€ 254.98
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 267 x 186 x 250 mm |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 103 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 57,5 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4200 tpm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Spaanopvang DCS553, Zaagb met. 150x20x1,5 32T 0g, Veiligheidsbril, Inbussleutel 5,0 mm in Mbox nr.3.
