Makita Djn161zj
Handige accu knabbelschaar met een max. capaciteit van 1,6 mm in staal. Uitgerust met een herstartblokkering en (knipperend) waarschuwingslampje voor extra veiligheid. Ligt fijn in de hand dankzij de smalle, ergonomische handgreep en prettige gewichtsverdeling tussen kop en accu. Hoog werkcomfort. Handzame machine: de voet kan in 4 standen gedraaid worden voor optimaal werkresultaat. Energiezuinige machine: knipt 22,5 meter op 1 volle acculading (3,0 Ah).
Codice articolo
Makita Djn161zj
Kruis.nl code: 602919
Makita code: DJN161ZJ
Kruis.nl code: 602919
Makita code: DJN161ZJ
Bestellen
€ 381.86
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Oplaadtijd | 22 min. |
Schaar kenmerken | |
| Binnenkant rand | 45 mm |
| Buitenkant rand | 50 mm |
| Cap. in staal | 2.5 mm |
| Cap. in rvs | 1.6 mm |
| Cap. in aluminium | 2.5 mm |
| Aantal snijbewegingen | 1900 min |
Bijzonderheden
Leveromvang : Mbox nr.2, Steeksleutel 32mm, Inbussleutel.
Aggiungere?
Makita Oplader Dc18rc


€ 62.22
