Makita Dhp489z
Gebruikersvoordelen
LXT 18 V Klopboor-/schroefmachine met grote (klop)boorcapaciteit.
Geschikt voor intensief gemiddelde schroefwerkzaamheden en zware (klop)boorwerkzaamheden.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Robuuste metalen snelspanboorkop.
21 koppelinstellingen voor extra controle tijdens het bevestigen.
Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen.
Uitgerust met een energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor.
Codice articolo
Makita Dhp489z
Kruis.nl code: 275267
Makita code: DHP489Z
Kruis.nl code: 275267
Makita code: DHP489Z
Bestellen
€ 163.87
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 40 Nm |
| Koppel (hoog) | 73 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 51 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
Bijzonderheden
leveromvang:
draaghaak
schroefbit
