Makita Dhp489rtj
Gebruikersvoordelen
LXT 18 V Klopboor-/schroefmachine met grote (klop)boorcapaciteit.
Geschikt voor intensief gemiddelde schroefwerkzaamheden en zware (klop)boorwerkzaamheden.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Robuuste metalen snelspanboorkop.
21 koppelinstellingen voor extra controle tijdens het bevestigen.
Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen.
Uitgerust met een energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor.
Codice articolo
Makita Dhp489rtj
Kruis.nl code: 436319
Makita code: DHP489RTJ
Kruis.nl code: 436319
Makita code: DHP489RTJ
Bestellen
€ 389.18
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 40 Nm |
| Koppel (hoog) | 73 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 51 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
Bijzonderheden
leveromvang:
snellader
accu x2
draaghaak
mbox2
kofferinzet
schroefbit
