Makita Dhp487z
Omschrijving
De DHP487 is een klopboor- /schroefmachine specifiek ontwikkeld voor lichtere boor- en schroefwerkzaamheden. De machine is voorzien van een koolborstelloze motor en is met 1,6 kilogram met een (hoge) accu en compacte formaat zeer goed in balans, wat zorgt voor optimaal werkcomfort. Gemiddeld schroefwerk zoals 4 x 50 mm is geen probleem voor de DHP487. Boren in steen kan tot 13 mm met deze klopboor-/schroefmachine.
De DDF487 is de boor-/schroefmachine variant van de DHP487.
Gebruikersvoordelen
Specifiek ontwikkeld voor lichtere boor-/schroefwerkzaamheden.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Ideaal voor in de afbouw, interieurbouw en keukenmontage.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Codice articolo
Makita Dhp487z
Kruis.nl code: 358065
Makita code: DHP487Z
Kruis.nl code: 358065
Makita code: DHP487Z
Bestellen
€ 125.09
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 25 Nm |
| Koppel (hoog) | 40 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 36 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
Bijzonderheden
leveromvang:
draaghaak
schroefbit
