Makita Dhp484zj
Snelle en robuuste machine voor de allround klussen. Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielenhuis, hoger afgestelde slipkoppeling en diverse accubeveiligingen. 3 functies: boren, schroeven en klopboren. Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel. Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor.
Codice articolo
Makita Dhp484zj
Kruis.nl code: 170829
Makita code: DHP484ZJ
Kruis.nl code: 170829
Makita code: DHP484ZJ
Bestellen
€ 146.24
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Koppel (hoog) | 54 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Max. aantal slagen | 30000 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schroefbit Sl-PH2, Draaghaak in Mbox nr2.


