Makita Dhp484z
Snelle en robuuste machine voor de allround klussen. Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen. 3 functies: boren, schroeven en klopboren. Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel. Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor. Uitmuntende machinebalans voor optimaal werkcomfort.
Codice articolo
Makita Dhp484z
Kruis.nl code: 767102
Makita code: DHP484Z
Kruis.nl code: 767102
Makita code: DHP484Z
Bestellen
€ 133.91
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Koppel (laag) | 30 Nm |
| Koppel (hoog) | 54 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Max. aantal slagen | 30000 per minuut |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 182 x 79 x 260 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 88 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak lang, Schroefbit Sl-PH2, Inlay voor M-box.



