Makita Dhp482zj
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans. Uiterst geschikt voor allround klopboor- en schroefwerkzaamheden. 3 functies: boren, schroeven en klopboren. Compact van formaat en licht in gewicht. Duurzame machine door beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Codice articolo
Makita Dhp482zj
Kruis.nl code: 801488
Makita code: DHP482ZJ
Kruis.nl code: 801488
Makita code: DHP482ZJ
Bestellen
€ 125.09
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1900 tpm |
| Koppel (hoog) | 21 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Max. aantal slagen | 28500 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 4-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schroefbit Sl-PH2, Draaghaak geleverd in Mbox nr2.
