Makita Dga505zj
Lichte, maar sterke 125 mm accuslijper met zeer prettige overbelastingsbeveiliging. Dankzij de verhoogde efficiëntie van de koolborstelloze motor met elektronische sturing, levert deze 18 V machine bijna dezelfde prestaties als een gesnoerd model. Voorzien van energiezuinige koolborstelloze motor voor meer werkvolume. Continue efficiënt slijpen dankzij automatische snelheidscontrole. De machine past automatisch zijn toerental aan bij zware belasting voor behoud van kracht. Voorzien van heropstartbeveiliging. Smal en ergonomisch handgreep voor goede grip en perfecte bediening. Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing. Type II model: machine schakelt zichzelf uit zodra kick-back plaatsvindt.
Codice articolo
Makita Dga505zj
Kruis.nl code: 449880
Makita code: DGA505ZJ
Kruis.nl code: 449880
Makita code: DGA505ZJ
Bestellen
€ 181.78
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 362 x 140 x 145 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 8500 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Asblokkering | Ja |
| Dodemansschakelaar | Ja |
| Herstart beveiliging | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Afbraamschijf 125x6 mm (1 st), Handgreep M, Nokkensleutel 35mm in Mbox 3.


