Makita Dga504z
Lichte, maar sterke 125 mm accuslijper met zeer prettige overbelastingsbeveiliging. Beschikt over Automatic torque Drive Technology (ADT): de machine past bij weerstand elektronisch de snelheid en het koppel aan voor behoud van kracht. Bij plotselinge reductie in toeren of bij klemmen schijf in materiaal treedt Active Feedback sensing Technology (AFT) in werking en schakelt de machine uit. Voorzien van soft start en heropstartbeveiliging. Smal en ergonomisch handgreep voor goede grip en perfecte bediening. Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing. Dankzij de verhoogde efficiëntie van de koolborstelloze motor met elektronische sturing, levert deze 18 V machine bijna dezelfde prestaties als een gesnoerd model.
Codice articolo
Makita Dga504z
Kruis.nl code: 298068
Makita code: DGA504Z
Kruis.nl code: 298068
Makita code: DGA504Z
Bestellen
€ 160.34
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 362 x 140 x 145 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Koffer | Doos |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 79 dB(A) |
| Motorrem | Nee |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 8500 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Toerentalregeling | Ja |
| Snelspanmoer | Nee |
| Spindel | 14 mm |
| Asblokkering | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep AV M, Nokkensleutel 35mm, Afbraamschijf 125x6mm RVS, Inlay M-box DGA.





