Makita Dtl061zj
Compacte haakse kop van 53 mm: moeilijk bereikbare plaatsen nu wél bereikbaar. Handige lepelschakelaar met geïntegreerde variabele toerenregeling. Grote softgrip voor meer werkcomfort en minder vibratie. Vergroot het werkbereik door de in 8 stappen 360° draaibare kop. Met ingebouwde verlichting voor meer zicht op werkstuk. Fluorescerende ring aan voorzijde van de machine maakt deze gemakkelijk vindbaar in het donker.
Codice articolo
Makita Dtl061zj
Kruis.nl code: 203385
Makita code: DTL061ZJ
Kruis.nl code: 203385
Makita code: DTL061ZJ
Bestellen
€ 223.26
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 387 x 78 x 116 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Max. aandraaimoment | 60 Nm |
| Max. diameter bouten | 8 mm |
| Max. diameter schroeven | 25 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.2


