Makita Dtd154zj
Elektronisch instelbaar: toepasbaar voor lichte en zware verbindingen (M4 - M14). Perfect afgestemd op teks- of zelfborende schroeven. Opvallend compact: uiterst hanteerbaar voor lastige plekken. Goed gebalanceerd: comfortabel voor ook bovenhands werken. Tevens uitstekende gebruikersvriendelijkheid door zijn lage gewicht. Bijzonder energiezuinig en duurzaam dankzij koolborstelloze motor. Ideale machine om perfect gecontroleerd en betrouwbaar mee te monteren. Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Codice articolo
Makita Dtd154zj
Kruis.nl code: 591805
Makita code: DTD154ZJ
Kruis.nl code: 591805
Makita code: DTD154ZJ
Bestellen
€ 191.54
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3800 per minuut |
| Max. toerental | 3600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 175 Nm |
| Max. diameter bouten | 22 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 3 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak, Met.schroef M4x12mm in Mbox.



