Makita Dtd153zj
Voor uiteenlopend schroef- en montagewerk (M4-M16). Verzet meer werk dankzij de koolborstelloze motor. Bijzonder compact en zeer licht in gewicht (1,5 kg). Onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing levert een constant toerental. Geïntegreerde dubbele ledverlichting voor comfortabeler werken op slecht verlichte plaatsen. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Codice articolo
Makita Dtd153zj
Kruis.nl code: 640136
Makita code: DTD153ZJ
Kruis.nl code: 640136
Makita code: DTD153ZJ
Bestellen
€ 142.72
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3600 per minuut |
| Max. toerental | 3400 tpm |
| Max. aandraaimoment | 170 Nm |
| Max. diameter bouten | 22 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak in Mbox.



