Makita Dtd153z
Voor uiteenlopend schroef- en montagewerk (M4-M16). Verzet meer werk dankzij de koolborstelloze motor. Bijzonder compact en zeer licht in gewicht (1,5 kg). Onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing levert een constant toerental. Geïntegreerde dubbele ledverlichting voor comfortabeler werken op slecht verlichte plaatsen. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Codice articolo
Makita Dtd153z
Kruis.nl code: 425515
Makita code: DTD153Z
Kruis.nl code: 425515
Makita code: DTD153Z
Bestellen
€ 128.61
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 126 x 79 x 238 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 96 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3600 per minuut |
| Max. toerental | 3400 tpm |
| Max. aandraaimoment | 170 Nm |
| Instelbaar koppel/snelheid | Nee |



