Makita Djv182rtj
Efficiënt werken in hout, metaal, kunststof en rubber dankzij variabele toerenregeling (draaiknop). Compleet met constante elektronica: zaagt makkelijker en geeft een mooiere zaagsnede. Precies zaagresultaat door unieke vierkante zaagas waardoor de zaag niet draait. Uitgerust met een energiezuinige koolborstelloze motor. Verbeterde, duurzame stofafzuiging direct aansluitbaar op alle Makita stofzuigers. Voorzien van soft start om nauwkeuriger te starten aan de zaaglijn. Uitgerust met soft no load: de toeren stijgen zodra de zaag in aanraking komt met het materiaal. Hoog werkcomfort dankzij uitstekende machinebalans, het lichte gewicht en ergonomische handgreep. Makkelijke eenhandszaagwissel: middels kliksysteem en zonder gereedschap. Optimaal zicht en schone zaaglijn door koelluchtkanalen die zaagsel wegblazen. Voorzien van pendelstanden voor fijne tot grove afwerking. . Uitgerust met een Lock On / Lock Off knop voor continue en extra veilig werken.
Codice articolo
Makita Djv182rtj
Kruis.nl code: 689457
Makita code: DJV182RTJ
Kruis.nl code: 689457
Makita code: DJV182RTJ
Bestellen
€ 461.16
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 266 x 77 x 208 mm |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 77 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3500 per minuut |
| Zaagslaglengte | 26 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 135 mm |
| Max. zagen in staal | 10 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang: Oplader DC18RC, Accu BL1850 18V 5,0Ah (2 st), Mbox nr.2, Anti splinterplaat, Glijplaat, Afzuigadapter 22x19mm, Decoupeerzaagblad B22, Decoupeerzaagblad B10, Decoupeerzaagblad BR13, Inbussleutel 4,0mm
Aggiungere?
Makita Geleiderail 1500Mm


€ 79.30


