Makita Dhr242z
Lichte en compacte machine met drie functies: boren, hamerboren en breken (licht). In combinatie met de stofafzuiging is de maximale boorlengte inclusief SDS-PLUS aansluiting 160 mm. Ideale combihamer voor gaten tot 14 mm, maar kan tot 24 mm in beton. Hoge productiviteit door gebruik van een energie efficiënte borstelloze motor. Door de ergonomie van de machine is het gemakkelijk en prettig boren in zowel plafond, vloer als in de muur. Duurzame machine door beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. De boorkop is geschikt voor SDS-PLUS boren en is verlengd voor minder speling. TNO gecertificeerd voor stofvrij werken. Erkend door Inspectie SZW.
Codice articolo
Makita Dhr242z
Kruis.nl code: 792974
Makita code: DHR242Z
Kruis.nl code: 792974
Makita code: DHR242Z
Bestellen
€ 236.68
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 950 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 26 mm |
| Max. aantal slagen | 4700 per minuut |
| Boren in beton | 24 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 460 x 90 x 294 mm |
| Gewicht | 4,6 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 90 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Diepteaanslag (staal) 6,0 mm zeskant, Inlay voor M-box.

