Makita Dss501zj
Door het lichte gewicht en goed gebalanceerde compacte ontwerp ideaal voor verticaal en bovenhands gebruik. Zaagdiepte-indicatie op de beschermkap. Daardoor snel en gemakkelijk op juiste diepte in te stellen. Uitgevoerd met een robuuste RVS zool voor een langere levensduur. Luchtstroom blaast zaagsel weg van de machine.
Codice articolo
Makita Dss501zj
Kruis.nl code: 831124
Makita code: DSS501ZJ
Kruis.nl code: 831124
Makita code: DSS501ZJ
Bestellen
€ 191.54
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Koffer | Systainer |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 51 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 35 mm |
| Diameter zaagblad | 136 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 3600 tpm |
| Afmetingen tafel | 364 x 183 x 201 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.3, Zaagb hout 136x20x1,5 16T 20g, Breedtegeleider, Afzuigadapter, Inbussleutel 5,0mm
Aggiungere?
Makita Oplader Dc18rc


€ 62.22
