Makita Dfn350zj
Afwerktacker voor 18 Ga (1,0 x 1,2 mm) brads van 15 t/m 35 mm. Goed gebalanceerde, compacte en lichte machine, ook ideaal voor verticaal en bovenhands gebruik. Uitermate geschikt voor het monteren van hout-op-hout verbindingen, het vastzetten van plinten, (sier)lijsten, architraven en lambrisering. Uitgerust met smal neusstuk voor het makkelijker werken in krappe ruimten en in smalle naden. Lage terugslag dankzij schietmechanisme met contragewichten. Voorzien van beveiligingsmechanisme tegen droogschieten en het ongewild schieten van pins. Makkelijke diepte-instelling met draaiwiel, instelbaar zonder gereedschap. Voorzien van ledverlichting voor beter zicht. Schiet tot 4.000 pins per acculading (5,0 Ah). Magazijn voor 100 brads.
Codice articolo
Makita Dfn350zj
Kruis.nl code: 623195
Makita code: DFN350ZJ
Kruis.nl code: 623195
Makita code: DFN350ZJ
Bestellen
€ 359.90
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 257 x 79 x 228 mm |
| Gewicht | 2,39 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Tacker kenmerken | |
| Dikte spijkers | 1,2 mm |
| Max. lengte spijkers | 35 mm |
| Lader capaciteit | 100 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schroef M4X12, Draaghaak lang, Neusrubber, Inbussleutel 3,0 mm in Mbox.
Aggiungere?
Brad 35Mm (5000St)


€ 20.74



