Makita Ddf489rtj
Gebruikersvoordelen
LXT 18 V Boor-/schroefmachine met grote boorcapaciteit.
Geschikt voor intensief gemiddelde schroefwerkzaamheden en zware boorwerkzaamheden.
2 functies: schroeven en boren.
Robuuste metalen snelspanboorkop.
21 koppelinstellingen voor extra controle tijdens het bevestigen.
Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen.
Uitgerust met een energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor.
Codice articolo
Makita Ddf489rtj
Kruis.nl code: 541929
Makita code: DDF489RTJ
Kruis.nl code: 541929
Makita code: DDF489RTJ
Bestellen
€ 372.10
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1800 tpm |
| Koppel (laag) | 40 Nm |
| Koppel (hoog) | 73 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 51 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Nee |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
Bijzonderheden
Leveromvang:
snellader
accu x2
draaghaak
afdekkap
mbox
kofferinzet
schroefbit
