Makita Ddf487zj
Gebruikersvoordelen
Specifiek ontwikkeld voor lichtere boor-/schroefwerkzaamheden.
Ideaal voor in de afbouw, interieurbouw en keukenmontage.
2 functies: boren en schroeven.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Codice articolo
Makita Ddf487zj
Kruis.nl code: 567445
Makita code: DDF487ZJ
Kruis.nl code: 567445
Makita code: DDF487ZJ
Bestellen
€ 119.80
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 40 tpm |
| Koppel (laag) | 25 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 36 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Nee |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
leveringsomvang:
Draaghaak
mbox
kofferinzet
schroefbit
