Makita Ddf487z
Omschrijving
De DDF487 is een boor- /schroefmachine specifiek ontwikkeld voor lichtere boor- en schroefwerkzaamheden. De machine is voorzien van een koolborstelloze motor en is met 1,4 kilogram met een (lage) accu en compacte formaat zeer goed in balans, wat zorgt voor optimaal werkcomfort. Gemiddeld schroefwerk zoals 4 x 50 mm is geen probleem voor de DDF487.
De DHP487 is de klopboor-/schroefmachine variant van de DDF487.
Gebruikersvoordelen
Specifiek ontwikkeld voor lichtere boor-/schroefwerkzaamheden.
Ideaal voor in de afbouw, interieurbouw en keukenmontage.
2 functies: boren en schroeven.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Codice articolo
Makita Ddf487z
Kruis.nl code: 184627
Makita code: DDF487Z
Kruis.nl code: 184627
Makita code: DDF487Z
Bestellen
€ 107.46
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 500 tpm |
| Koppel (laag) | 25 Nm |
| Koppel (hoog) | 40 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 150 x 81 x 248 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
leveromvang:
draaghaak
schroefbit
