Makita Ddf484zj
Omschrijving
Snelle en robuuste machine die, met zijn 2 functies: boren en schroeven, geschikt is voor de allround klussen. Extra duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen. Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel. De BL-motor zorgt voor een constant toerental en een langere stand tijd.
Gebruikersvoordelen
Snelle en robuuste machine voor de allround klussen.
2 functies: boren en schroeven.
Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielhuis en diverse accubeveiligingen.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel.
Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor.
Uitmuntende machinebalans voor optimaal werkcomfort.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Codice articolo
Makita Ddf484zj
Kruis.nl code: 719026
Makita code: DDF484ZJ
Kruis.nl code: 719026
Makita code: DDF484ZJ
Bestellen
€ 128.61
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Koppel (hoog) | 54 Nm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 172 x 79 x 261 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schroef M4X12, Draaghaak, Schroefbit Sl-PH2 in MBox.



