Makita Ddf482rfe
Gebruikersvoordelen
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans.
Geschikt voor regelmatige lichte en gemiddelde boor- en schroefwerkzaamheden.
Compact van formaat en licht in gewicht.
Machine waarbij de accu is beveiligd tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading.
Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Codice articolo
Makita Ddf482rfe
Kruis.nl code: 732193
Makita code: DDF482RFE
Kruis.nl code: 732193
Makita code: DDF482RFE
Bestellen
€ 286.70
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Koppel (laag) | 36 Nm |
| Koppel (hoog) | 62 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 75 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 1 |
| Motor type | 4-polig |
Bijzonderheden
Leveringsomvang:
Snellader lxt dc18rc
accu bl1830b lxt 18v 3,0ah
draaghaak
afdekkap
schroefbit
kunstof koffer
