Makita Ddf083zj
Gebruikersvoordelen
Specifiek ontwikkeld voor lichtere boor-/schroefwerkzaamheden.
Langere levensduur machine door nieuwe ontwikkelde koolborstelloze motor.
Uitgerust met 1/4" zeskant aansluiting.
2 functies: boren en schroeven.
Ideaal voor in de afbouw, interieurbouw en keukenmontage.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Codice articolo
Makita Ddf083zj
Kruis.nl code: 230030
Makita code: DDF083ZJ
Kruis.nl code: 230030
Makita code: DDF083ZJ
Bestellen
€ 128.61
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Koppel (laag) | 23 Nm |
| Koppel (hoog) | 40 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 36 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 124 x 79 x 247 mm |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 77 dB(A) |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Motor type | 4-polig |
Bijzonderheden
leverinhoud:
Mbox
Draaghaak
Kofferinzet
Schroefbit
