Makita Td111dzj
Groots in klein en fijn werk. Digitaal instelbaar: kan breder bereik aan verbindingen aan (M4-M12). A-stand: Voorkomt verspringing en schade aan schroefdraad. Start op lage snelheid totdat de schroef weerstand in het materiaal krijgt. Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp, softgrip en bijzonder laag gewicht. Voldoet aan de behoefte naar licht en compact gereedschap voor de kleinere werkzaamheden.
Codice articolo
Makita Td111dzj
Kruis.nl code: 469209
Makita code: TD111DZJ
Kruis.nl code: 469209
Makita code: TD111DZJ
Bestellen
€ 141.52
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 0,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3900 per minuut |
| Max. toerental | 3000 tpm |
| Max. aandraaimoment | 135 Nm |
| Max. diameter bouten | 22 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak in Mbox nr1.
