Makita Jr105dzj
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Compact: met één hand te bedienen. Geschikt voor recipro- en enkelnokkenschacht decoupeerzaagbladen. Met ingebouwde LED-verlichting, voor goed zicht op de zaag en preciezer werken. Handzaam door het lichte gewicht. Ideaal voor het lichtere en kleinere werk.
Codice articolo
Makita Jr105dzj
Kruis.nl code: 400259
Makita code: JR105DZJ
Kruis.nl code: 400259
Makita code: JR105DZJ
Bestellen
€ 118.34
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3300 per minuut |
| Zaagslaglengte | 13 mm |
| Max. zagen in hout | 50 mm |
| Max. zagen in staal | 50 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Nee |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0mm, Dec.blad HSS metaal 100mm (1 st), Reciprozaagblad BiM 4" 6TPI (1 st) in Mbox nr1.
