Makita Pt354dzj
Onzichtbaar bevestigen in alle flexibiliteit. Diameter pins 0,6 mm. Uitermate geschikt voor het vastzetten van sierlijsten, architraven en ornamenten. Uitzonderlijk lage terugslag dankzij verbeterd schietmechanisme. Compact van formaat en licht in gewicht. Slechts 1,8 kg. Voorzien van beveiligingsmechanisme voor ongewild schieten van pins. Uitgerust met diepte-instelling. Voorzien van ledverlichting voor beter zicht. Schiet meer dan 1000 pins per acculading (2,0 Ah). De PT354D: Groots in klein werk.
Codice articolo
Makita Pt354dzj
Kruis.nl code: 527478
Makita code: PT354DZJ
Kruis.nl code: 527478
Makita code: PT354DZJ
Bestellen
€ 300.12
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Tacker kenmerken | |
| Dikte spijkers | 0,6 mm |
| Max. lengte spijkers | 35 mm |
| Lader capaciteit | 120 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort, Neusrubber DPT353, Inbussleutel 3,0 mm, Veiligheidsbril in Mbox nr 1.
