Makita Accu 12V Max Cirkelzaag 85 Mm Hs301dzj
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Geschikt voor het zagen van laminaat, plinten en lambrisering tot 25 mm dik. Handig met één hand te bedienen. Optimaal zicht en schone zaaglijn door koelluchtkanalen die zaagsel wegblazen. Uiterst licht in gewicht en hoog werkcomfort door ergonomische handgreep.
Codice articolo
Makita Accu 12V Max Cirkelzaag 85 Mm Hs301dzj
Kruis.nl code: 492679
Makita code: HS301DZJ
Kruis.nl code: 492679
Makita code: HS301DZJ
Bestellen
€ 126.88
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Nee |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 25 mm |
| Diameter zaagblad | 85 mm |
| Asgat zaagblad | 15 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Accu indicatie | Ja |
