Makita Df333dsaj
Met snelspanboorkop van 1 - 10 mm. Praktische compacte en lichte machine, voor lichte en kleine bewerkingen. Uitgerust met 2 mechanische versnellingen; geschikt voor diverse boren en te boren diameters. Uitgerust met motorrem voor optimale controle tijdens schroefwerkzaamheden. Voorzien van ergonomische handgreep voor hoog werkcomfort. Geschikt voor 2,0 Ah en 4,0 Ah accu's met beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en te diep ontladen. Uitgerust met LED-verlichting, om de volgende bevestiging te vinden in slecht verlichte ruimten.
Codice articolo
Makita Df333dsaj
Kruis.nl code: 496264
Makita code: DF333DSAJ
Kruis.nl code: 496264
Makita code: DF333DSAJ
Bestellen
€ 163.87
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,0 tot 10 mm |
| Max. toerental | 1700 tpm |
| Koppel (laag) | 14 Nm |
| Koppel (hoog) | 30 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 21 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 179 x 66 x 212 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 70 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | 2-polig |
| Accu indicatie | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC10SB, 2 stuks Accu BL1021B 12V Max 2,0 Ah, Beschermkap accu BL1020/40B,Draaghaak kort, Schroefbit PH2x50mm in Mbox nr1.




