Makita Df033dzj
Compact door 1/4" zeskant aansluiting. Praktische compacte en lichte machine, voor lichte en kleine bewerkingen. Uitgerust met 2 mechanische versnellingen; geschikt voor diverse boren en te boren diameters. Uitgerust met motorrem voor optimale controle tijdens schroefwerkzaamheden. Voorzien van ergonomische handgreep voor hoog werkcomfort. Geschikt voor 2,0 Ah en 4,0 Ah accu's met beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en te diep ontladen. Uitgerust met LED-verlichting, om de volgende bevestiging te vinden in slecht verlichte ruimten.
Codice articolo
Makita Df033dzj
Kruis.nl code: 239696
Makita code: DF033DZJ
Kruis.nl code: 239696
Makita code: DF033DZJ
Bestellen
€ 84.55
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Zeskant 1/4'' |
| Max. toerental | 1700 tpm |
| Koppel (laag) | 14 Nm |
| Koppel (hoog) | 30 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 21 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 0,93 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 70 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort, Schroefbit PH2x50mm in Mbox nr1.
