Makita Cc301dzj
Ideaal voor kleine en dunne snijwerken door de 85 mm diamantschijf. Dankzij waterreservoir geen lastige slangen. Optimale gebruikersveiligheid en door laag toerental nagenoeg trillingsvrij. Snijhoek- en diepte-instelling voor het precies snijden van tegels, glas en draadglas. Scheidingstrafo overbodig. Accu uitwisselbaar met alle 10,8 V CXT modellen.
Codice articolo
Makita Cc301dzj
Kruis.nl code: 897285
Makita code: CC301DZJ
Kruis.nl code: 897285
Makita code: CC301DZJ
Bestellen
€ 154.94
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 25 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 16 mm |
| Diameter zaagblad | 85 mm |
| Asgat zaagblad | 15 mm |
| Onbelast toerental (max) | 1600 tpm |
| Kantelbaar L/R | tot 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 4,0mm, Diamantsch. 85x15x1,8 gls/marmer in Mbox nr3.
