Makita Jv101dzj
Lichtgewicht zaag met drie pendelstanden: voor fijne tot grove afwerking. Fantastiche zaagresultaten: zaagblad volgt machine zeer goed, ook door bochten. Zeer geschikt voor kleine, fijne houtbewerkingen, die geen variabele toerenregeling vereisen. Niet uitgerust met toerenregeling, snelsluiting en ledverlichting. Stofvrij werken is mogelijk dankzij stofzuigeraansluiting . Kantelbare (max. 45°) voetzool naar beide zijden.
Codice articolo
Makita Jv101dzj
Kruis.nl code: 250048
Makita code: JV101DZJ
Kruis.nl code: 250048
Makita code: JV101DZJ
Bestellen
€ 125.09
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 250 x 76 x 196 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2900 per minuut |
| Zaagslaglengte | 18 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 65 mm |
| Max. zagen in staal | 2 mm |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0 mm, Parallel- en cirkelgeleider in Mbox.
