Makita Hs301dsmj
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Geschikt voor het zagen van laminaat, plinten en lambrisering tot 25 mm dik. Compact: met één hand te bedienen. Optimaal zicht en schone zaaglijn door koelluchtkanalen die zaagsel wegblazen. Uiterst licht in gewicht en hoog werkcomfort door ergonimsche handgreep.
Codice articolo
Makita Hs301dsmj
Kruis.nl code: 848134
Makita code: HS301DSMJ
Kruis.nl code: 848134
Makita code: HS301DSMJ
Bestellen
€ 218.38
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 25 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 16 mm |
| Diameter zaagblad | 85 mm |
| Asgat zaagblad | 15 mm |
| Onbelast toerental (max) | 1500 tpm |
| Kantelbaar L/R | tot 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 4,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofafzuigadapter, Zaagb hout 85x15x1,0 20T 10g, Inbussleutel 4,0mm, Accu BL1040B 10,8V 4,0Ah (2 st), Oplader DC10SA in koffer.
