Makita Hp332dsaj
Gebruikersvoordelen
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen.
Zeer compacte machine, schroeft snel en constant in zijn toerental.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties.
Uitgerust met 2 versnellingen: geschikt voor diverse boren en te boren diameters.
Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp en softgrip.
Codice articolo
Makita Hp332dsaj
Kruis.nl code: 497946
Makita code: HP332DSAJ
Kruis.nl code: 497946
Makita code: HP332DSAJ
Bestellen
€ 214.72
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,0 tot 10 mm |
| Koppel (laag) | 21 Nm |
| Koppel (hoog) | 35 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Aantal accu's | 2 |
Bijzonderheden
leveromvang:
draaghaak
afdekkap
mbox1
inleg
oplader
accu x2
schroefbit
