Makita Mlt100n
Groot bereik door tafelverbreders aan rechterzijkant en achterkant. Afkortgeleider met hoekverstelling. Voorzien van slede om materiaal stabiel langs de zaag te kunnen geleiden. Voorzien van elektrische rem voor snelle zaagstop. Instapmodel: eenvoudig, maar degelijk uitgevoerde tafelzaag.
Codice articolo
Makita Mlt100n
Kruis.nl code: 444264
Makita code: MLT100N
Kruis.nl code: 444264
Makita code: MLT100N
Bestellen
€ 657.58
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Trasporto speciale
Questo articolo viene spedito con un trasporto speciale. Offriamo la consegna solo nei Paesi Bassi.
Spedito gratuitamente
Il costo del trasporto di questo prodotto è di 65.54 euro. Solo trasporto possibile all’interno dei Paesi Bassi.
Kenmerken en specificaties
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1500 watt |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 726 x 984 x 333 mm |
| Gewicht | 35,1 kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 105 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 91 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 63 mm |
| Diameter zaagblad | 260 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4300 tpm |
| Kantelbaar L/R | 45 graden |
Bijzonderheden
Leveromvang : HM zaagblad, Langsgeleider, Verstekgeleider, Adapter voor stofafzuiging, Afsteldriehoek, Duwhout.








