Makita Hk1820
Snel verwijderen van tegels, plavuizen en mortelresten. Stiller maar toch krachtiger met 8% meer vermogen dan zijn voorganger (HK1810). Laagste vibratiewaarde in z´n klasse door anti vibratie achterhandgreep. Breed toepassingsbereik door variabel toerental. Grote wendbaarheid door compacte afmetingen en laag gewicht. Voor zowel links-als rechtshandigen goed geplaatste vastzetknop op bovenzijde van de achterhandgreep. Ook verkrijgbaar met verlengstuk voor het ergonomisch breken van (vloer-)tegels.
Codice articolo
Makita Hk1820
Kruis.nl code: 175694
Makita code: HK1820
Kruis.nl code: 175694
Makita code: HK1820
Bestellen
€ 452.62
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 3,1 Joule |
| Beitelstand | ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 351 x 102 x 203 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 550 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 250mm SDS-PLUS, Koudbeitel 20x250mm SDS-PLUS, Tegelbeitel 60x250mm SDS-PLUS, Koffer, Anti-stekerontkoppelaar
