Makita Jr3070ct
Sterke en snelle 1510 Watt reciprozaag. 64% lager trillingsniveau in vergelijk met de JR3060T door AVT. Gedoseerd zagen middels variabel toerental. Constante zaagkracht ook bij zware belasting door constante elektronica. Pendelstanden voor het snel zagen in hout. Degelijke aanslag eenvoudig zonder gereedschap op diepte te verstellen. Breed inzetbaar door de grote verscheidenheid aan zaagbladen. (Veiligheids)slipkoppeling beschermt mens en machine wanneer zaagblad vastslaat. (Heet) zaagblad met één vingerbeweging te verwisselen. Luchtstroom blaast zaagsel weg van de machine.
Codice articolo
Makita Jr3070ct
Kruis.nl code: 385559
Makita code: JR3070CT
Kruis.nl code: 385559
Makita code: JR3070CT
Bestellen
€ 254.98
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 4,4 kg |
| Koffer | ja |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1510 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2800 per minuut |
| Zaagslaglengte | 32 mm |
| Max. zagen in hout | 255 mm |
| Max. zagen in staal | 130 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Zaagbladenset 21/22/23 in koffer.
