Makita Jr3051tk
Handzame 230V reciprozaag met hoog zaagrendement. Degelijke aanslag eenvoudig zonder gereedschap op diepte te verstellen. (Heet) zaagblad met één vingerbeweging te verwisselen. Machine ligt stevig in de hand door compacte bouw en ergonomische softgrips. Gedoseerd zagen middels variabel toerental. Breed inzetbaar door de grote verscheidenheid aan zaagbladen. Aangenaam en veilig werken door rubberen grip .
Codice articolo
Makita Jr3051tk
Kruis.nl code: 711061
Makita code: JR3051TK
Kruis.nl code: 711061
Makita code: JR3051TK
Bestellen
€ 163.87
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 452 x 97 x 170 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 88 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1010 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2800 per minuut |
| Zaagslaglengte | 28 mm |
| Max. zagen in hout | 255 mm |
| Max. zagen in staal | 130 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
| Slaglengte | 28 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Zaagbladenset 21/22/23
