Makita Gd0810c
Gelijk aan model GD0800C, echter met een lager toerental voor grotere slijpmiddelen of borstels. Geschikt voor optionele accessoires tot 50 mm. Professionele rechte slijper met gepatenteerd . SJS-systeem. voor maximale duurzaamheid. Slijper heeft optimale bescherming tegen stof: labyrint afdichtingen voor bij de overbrenging, tussen de overbrenging en het motorhuis, en achter het motorhuis. Daarnaast stofdichte lagers en O-ring afdichting in de overbrenging. Past dankzij Eurohals in boorstandaard. Softstart voor een rustige aanloop. Behoud van kracht door constante elektronica. Handzaam en trillingvrij met volledige grip. Ook 8 mm aan te sluiten met optioneel verkrijgbare 8 mm spantangset .192988-9. Ook in bankschroef te klemmen met optioneel accessoire 193141-0.
Codice articolo
Makita Gd0810c
Kruis.nl code: 138258
Makita code: GD0810C
Kruis.nl code: 138258
Makita code: GD0810C
Bestellen
€ 296.46
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 371 x 75 x 75 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 79 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 7000 tpm |
| Schijfdiameter | 50 mm |
| Spantang | 6 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 750 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Steeksleutel 19mm, Steeksleutel 13mm, Spantangset 6mm
