Makita Gd0801c
Geschikt voor metaal-, hout- en kunststofbewerking. Voorzien van een lepelschakelaar met veiligheidsknop voor ongewild starten. Geschikt voor optionele accessoires tot 25 mm. Toepasbaar in de bouw en industrie. Uitgerust met SJS-veiligheidsysteem voor het absorberen van schokken bij het vastslaan. Soft start zorgt voor een rustige aanloop. Regelbare toeren aan de hand van een draaiknop. Standaard met handgreep voor extra controle en grip, maar ook gemak bij het werken met de slijper.
Codice articolo
Makita Gd0801c
Kruis.nl code: 524431
Makita code: GD0801C
Kruis.nl code: 524431
Makita code: GD0801C
Bestellen
€ 278.16
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 390 x 75 x 88 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,0 kg |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 80 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 29000 tpm |
| Schijfdiameter | 25 mm |
| Spantang | 6 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 750 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Zijhandgreep, Steeksleutel 13, Steeksleutel 19mm
