Makita Gd0601
Optimale bescherming tegen stof dankzij labyrint afdichtingen en stofdichte schakelaar. Smalle behuizing voor eenvoudig hanteren. Voorzien van anti-slip rubber voor gripvast werken. Hals uit gegoten aluminium: uiterst licht en duurzaam. Past dankzij Eurohals in boorstandaard.
Codice articolo
Makita Gd0601
Kruis.nl code: 143678
Makita code: GD0601
Kruis.nl code: 143678
Makita code: GD0601
Bestellen
€ 155.06
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 359 x 82 x 82 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 dB(A) |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 25000 tpm |
| Schijfdiameter | 38 mm |
| Spantang | 6 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 400 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Steeksleutel 13mm
