Makita Ls1019l
Uitgebreide 260 mm afkortzaag met radiaalfunctie. Voorzien van instelbare laserlijn voor optimale precisie. Naar voren geplaatste geslepen stalen glijstangen op kogellagers voor perfecte geleiding, maakt het mogelijk om tegen een muur te worden geplaatst voor maximale werkruimte. Het enkelvoudige schuifsysteem zorgt voor perfecte zaagsneden. Voorzien van softstart voor een rustige start en een constant toerental, ook onder een hogere belasting. Verstek- en kantelzaag voor dubbel verstek (L R). Door DXT (Deep and eXact cutting Technology) uitermate geschikt voor het rechtop zagen van gootlijsten, sierlijsten en (hoge) plinten. Blijvend nauwkeurig door volledige nastelbaarheid. Verbeterde stofafzuiging voor een schonere werkomgeving Ergonomische horizontale D-handgreep met softgrip voor een betere pasvorm en extra comfort. Rechts en links uittrekbare materiaalsteunen voor het ondersteunen van lange werkstukken.
Codice articolo
Makita Ls1019l
Kruis.nl code: 407717
Makita code: LS1019L
Kruis.nl code: 407717
Makita code: LS1019L
Bestellen
€ 780.80
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 805 x 644 x 660 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 26,1 kg |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 91 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 68 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 280 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 190 mm |
| Diameter zaagblad | 260 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 3200 tpm |
| Kantelbaar L/R | meer dan 45 graden |
| Trekfunctie | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1510 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofzak "linnen", Materiaalklem compleet, Afstelhoek, Zaagblad HM 260x2.3 60T, Inbussleutel 6mm, Inbussleutel 2,5 mm.
