Makita Ls1018ln
De LS1018LN is een nieuwe een aangepaste versie van de LS1018L. Door veranderende regelgeving is de vergrendeling tegen het onbedoeld neerdrukken van de machine is niet langer verplicht. Makita heeft daarom besloten om deze machine aan te passen en deze vergrendeling weg te laten om zo het gebruiksgemak voor de gebruiker te verhogen. Voorzien van laserlijn. Verstek- en kantelzaag voor dubbel verstek (L R). Standaard uitgerust met materiaalklem en tafelverbreders. Zeer aantrekkelijk geprijsde afkortzaag. Geschikt voor onderstel 194043-3 (optionele accessoire).
Codice articolo
Makita Ls1018ln
Kruis.nl code: 349352
Makita code: LS1018LN
Kruis.nl code: 349352
Makita code: LS1018LN
Bestellen
€ 497.76
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 19,9 kg |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 97 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 91 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 310 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 220 mm |
| Diameter zaagblad | 260 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4300 tpm |
| Afmetingen tafel | 536 x 825 x 633 mm |
| Kantelbaar L/R | tot 45 graden |
| Trekfunctie | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1430 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Zaagblad HM 260x2.3 40T, Tafelverbreder, Stofzak "linnen", Afstelhoek, Verticale materiaalklem, Stofafzuigadapter, Dopsleutel 13mm.





