Makita 230V Radiaal Afkortzaag 260 Mm Ls1110f
Een radiaal afkortzaag voor regelmatig gebruik met een basis aan instellingen en een maximale werkhoogte van 91 mm, dat is de LS1110F. Het schaduwsysteem geeft de zaaglijn continu nauwkeurig aan op het materiaal. De verstekinstelling gaat tot 47°, met vaste punten op 0°, 15°, 22,5°, 31.6° en 45°. Voor groeven is er een regelbare diepteaanslag. De zaag is uitgerust met een ingebouwde materiaalstop.
Codice articolo
Makita 230V Radiaal Afkortzaag 260 Mm Ls1110f
Kruis.nl code: 637649
Makita code: LS1110F
Kruis.nl code: 637649
Makita code: LS1110F
Bestellen
€ 335.50
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 745 x 497 x 565 mm |
| Aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 16,4 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 91 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 91 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 91 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 310 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 220 mm |
| Diameter zaagblad | 260 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4500 tpm |
| Kantelbaar L/R | 45 graden |
| Laser of schaduwlijn | Ja |
| Verstek L/R | 47 graden |
| Trekfunctie | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1450 watt |
Bijzonderheden
Geleverd inclusief 40tands afkortzaagblad.






